Світшот "Banderas"

600,00 ₴

ДоступноОпис Товару

Зважаючи на те, що не всі розуміють ідею яка закладена в дизайн нашого принта "Banderas" трішки внесемо ясність.
Цей дизайн - кавер-версія мерчу культового американського гурту 1970-х років Ramones, які одні з перших почали грати панк-рок. Оскільки гурт дуже старий, мабуть, мало є прихильників їх музики, проте дизайн їх фірмової футболки облетів весь світ і, очевидно, живе власним життям навіть після того, як гурт в 1996 році припинив своє існування.
В ідею оригінального принта було закладено заколажувати імена учасників гурту Ramones в символі американського держдепу. Назву гурт одержав через узятий всіма учасниками гурту псевдонім Рамон (Ramone). Походження прізвища Рамон пов'язано, по-перше, з Полом Маккартні, який у ранні роки гурту The Beatles (тоді ще The Silver Beatles) виступав під псевдонімом Пол Рамон (Paul Ramone), по-друге, з тим фактом, що в Нью-Йорку прізвище «Рамон» асоціювалося зі членами латиноамериканських банд і це ім'я повинне було навівати страх.
Дизайн "Banderas" було розроблено за аналогією, адже Bandera в множині англійською BanderaS. Футболку було створено з певною просвітницькою метою, щоб донести до потенційного споживача інформацію не надто поширену на загал навіть в патріотичних колах: мало кому відомо, що в сім'ї видатного діяча Українського визвольного руху окрім нього було ще троє братів та сестра, всі брати були в ОУН та загинули в боротьбі за УССД.
Цей дизайн розрахований на тих, хто цінує рок-н-ролл та визвольний рух старої школи. Часом необхідно додати трішки панк-року до націоналізму, адже націоналізм та рок поєднує ідея бунту.

 

Спосіб нанесення принта - витравка.

Рекомендовані позиції