Ґвер - торгова марка концептуального одягу, створена у Львові в 2016 році.

Назва торгової марки походить від слова «Ґвер», яке на говірці означає «рушниця». Комбінація кириличної букви "Ґ" та латинського напису "wear" (з англ. одяг) в результаті вимовляється та читається як Ґвер.

Ми позиціонуємо свою продукцію як urban-military - повсякденний вуличний одяг тематичного спрямування, який буде комфортним в умовах сучасних міст. Одяг призначено для людей з активною життєвою позицією. Наш клієнт має усталений україноцентричний світогляд та невідривно пов'язує себе з українською ідентичністю.

«Українське для українців» - формула, яку ми використовували при розробленні концепції стартапу, намагаючись надати питомо українського змісту символізму, що відображає ідею бренду.

Якість

Для виготовлення продукції використовуються максимально якісні матеріали та фурнітура, а весь процес виробництва зосереджено в межах України. Ми працюємо з українськими виробниками, дизайнерами та магазинами за принципом «свій до свого по своє».

Індивідуальність

Ідея бренду полягає у дрібносерійному виготовленні невеликої номенклатури виробів, які не повторюються в подальшому, що надає власнику речі певний ступінь індивідуальності.

Ідея

Гасло бренду "Fight back" змальовує ідею бренду - це одяг для тих, хто вміє захистити своє, чинити опір та розраховує на власні сили.